Отворен позив за Еразмус + студентске мобилности на нивоу докторских студија

///, Насловна/Отворен позив за Еразмус + студентске мобилности на нивоу докторских студија

Отворен позив за Еразмус + студентске мобилности на нивоу докторских студија

Драги студенти,

Обавештавамо вас да је на универзитетској платформи за Еразмус+ студентске мобилности Мобион отворен позив на нивоу докторских студија. Неке од земаља које су тренутно у оптицају су Шведска, Италија, Северна Македонија и Словенија. Рок за пријаву на италијанским универзитетима је 15. мај 2022., док је за Шведску, Северну Македонију и Словенију рок за пријаву 17. април 2022.

Више информација можете пронаћи на следећем линку: https://mobion.bg.ac.rs/erasmus+/open-calls

Уколико сте заинтересовани за неку од доступних мобилности, а имате одређене недоумице или питања, пишите на мејл колеге Уроша Тошића – uros.tosic@med.bg.ac.rs

С поштовањем
Центар за међународну сарадњу