Приступно предавање др Мајa Животић

///Приступно предавање др Мајa Животић

Приступно предавање др Мајa Животић

Обавештење о измени времена одржавања приступног предавања за избор једног наставника у звање доцента за ужу научну област Патологија

Најављено приступно предавање др Маје Животић са темом „Молекуларна основа интерстицијске фиброзе у бубрезима – значај нових терапијских модалитета“ ће се одржати 24.02.2023. у 10 часова уместо у 8 часова у Библиотеци Института за патологију (први спрат) Медицинског факултета Универзитета у Београду.

Чланови комисије за оцену приступног предавања (број Одлуке 1076/⁠2)

Проф. др Сања Радојевић Шкодрић
Проф. др Душко Дунђеровић
Проф. др Радмила Јанковић

Обавештење о одржавању приступног предавања за избор једног наставника у звање доцента за ужу научну област Патологија

Комисија за оцену приступног предавања за пријављеног кандидата, др Мају Животић, по конкурсу расписаном дана 18.01.2023. године у листу „Послови“ за избор једног наставника у звање доцента за ужу научну област Патологија на Медицинском факултету у Београду, заказује приступно предавање са темом: „Молекуларна основа интерстицијске фиброзе у бубрезима – значај нових терапијских модалитета“ за петак 24. фебруар 2023. године у 8 сати у Библиотеци Института за патологију (први спрат) Медицинског факултета Универзитета у Београду.

Београд, 17. фебруар 2023.

Чланови комисије за оцену приступног предавања (број Одлуке 1076/⁠2)

Проф. др Сања Радојевић Шкодрић
Проф. др Душко Дунђеровић