Упис на прву годину студија ИАС

СПУШТАЊЕ РАНГ ЛИСТЕ НА МЕСТО НЕУПИСАНИХ БУЏЕТСКИХ СТУДЕНАТА

У року предвиђеном за упис  буџетских студената није се уписало 26 кандидата.

Упис на преостали број упражњених буџетских  места од  ранга 478 закључно са  рангом  504  је у петак 7.7.2023. од 10,00 – 12,00 часова.

Кандидат који је стекао право уписа и не упише се у предвиђеном року губи право на упис и уместо њега ће се уписати следећи кандидат по редoследу на ранг листи

Кандидати означени звездицом су кандидати који су средњу школу завршили пре школске 2022/2023. године и били уписани у прву годину неког студијског програма првог степена високог образовања у статусу студента који се финансира из буџета па се уписују у статусу самофинансирајућих студената као и страни држављани.

ДЕКАН

МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТA

Проф. др Лазар Давидовић, с.р.