Отворена врата за кандидате за упис на докторске академске студије

///, Студенти/Отворена врата за кандидате за упис на докторске академске студије

Отворена врата за кандидате за упис на докторске академске студије

Поштоване колегинице и колеге,

Задовољство нам је да вас обавестимо да Секција студената докторских академских студија (ДАС) Студентског парламента Медицинског факултета Универзитета у Београду, уз подршку Управе Школе организује „Отворена врата за кандидате за упис на докторске академске студије“.

Позивамо све заинтересоване студенте да у недељи од 25.9. до 29.9.2023. у периоду од 13 до15 часова дођу на “Отворена врата“, где ће имати прилику да се упознају са колегама који су у скорашње време одбранили своје докторске дисертације, на различитим модулима и том приликом сазнају више о избору модула, изради докторске тезе и самој одбрани.

Отворена врата за кандидате за упис на ДАС ће се одржати у Клубу наставника, на другом спрату Деканата.

Секција студената ДАС

2023-09-20T09:53:52+00:00 20.09.2023.|Насловна, Студенти|