///, Студенти/Конференција „Од студента до медицинског стручњака“ у организацији студентске организације “Медицински круг”

Конференција „Од студента до медицинског стручњака“,одржана од 27. до 30.10.2023. на Палићу, друга је конференција по реду коју је организовала студентска организација „Медицински круг“ у сарадњи са Медицинским факултетом Универзитета у Београду. Циљ ове конференције био је окупити младе и амбициозне студенте и пружити им могућност да уче од највећих стручњака различитих поља медицине. Тема конференције је била посвећена даљем усавршавању, тј. проналажењу пута свог даљег клиничког и научног рада. Ова тема обрађена је кроз пет панел-дискусија које су се одржавале током 3 дана: Моја прва операција – Изазови и доношење одлука; Пут од Србије до „The Lanceta“ – како објавити рад у престижном научном часопису; Водич кроз специјализације – како направити добар избор; Усавршавање у Србији и свету; и Ургентни центар-додир живота и смрти. Предавачи су били истакнути наставници Медицинског факултета: проф. др Александар Симић, проф. др Драгана Протић, проф. др Драган Хрнчић, проф. др Драгана Вуковић, проф. др Петар Миловановић, проф. др Предраг Митровић, доц. др Данијел Галун, доц. др Владана Марковић, доц. др Дарко Антић, доц. др Ивица Јеремић, доц. др Иван Залетел, доц. др Марко Ерцеговац, доц. др Бојан Јовановић, доц. др Александар Ристић и кл. асист. др Бојана Живковић.

Галерију слика можете да преузмете у ПРИЛОГУ

2023-11-10T13:12:02+00:00 10.11.2023.|Насловна, Студенти|