/, Студенти/63. Конгрес студената биомедицинских наука Републике Србије са интернационалним учешћем

Обавештење

Поштовани наставници и сарадници,
Драге колегинице и колеге,

63. Конгрес ће бити одржан у Врњачкој Бањи од 19. до 23. априла у организацији Студентског парламента и Центра за стручни и научно-истраживачки рад студената Медицинског факултета Универзитета у Београду.

Подсећамо вас да је рок за предају студентских научно-истраживачких радова петак, 1. март.

С обзиром да је наш Факултет организатор Конгреса, ове године неће бити одржан Мини симпозијум. Сви аутори чији су радови позитивно рецензирани стичу право на учешће на 63. Конгресу, а потврду о учешћу на Конгресу добијају само аутори (коаутори) који презентују свој рад на одговарајућим сесијама.

Све додатне информације можете пратити на нашем званичном инстаграм налогу (https://www.instagram.com/63kongresbiomed?igsh=aHhuYzMyMzBsNjRp ), на ком ћемо ускоро представити радионице и пратећи садржај Конгреса.

У ишчекивању нашег дружења у Врњачкој Бањи,

Ваш Студентски парламент и Центар за стручни и научно-истраживачки рад студената Медицинског факултета Универзитета у Београду