Obaveštenje Dekanskog kolegijuma

//Obaveštenje Dekanskog kolegijuma

Obaveštenje Dekanskog kolegijuma

Obaveštenje Dekanskog kolegijuma,

Dekanski kolegijum je od određenih katedri Fakulteta zatražio ekspertsko mišljenje o preparatu “Ivermektin” a u vezi tretmana Covid – 19 infekcije.

Kada dobijemo ekspertsko mišljenje, ono će biti dostupno kako medijima, tako najširoj medicinskoj i nemedicinskoj javnosti preko Internet stranice Fakulteta.

U toku je postupak utvrdjivanja da li su pojedini nastavnici Fakulteta svojim delovanjem i javnim istupanjem prekršili Kodeks profesionalne etike na Univerzitetu u Beogradu, nakon čega će se preduzeti odgovarajuće radnje.

2021-11-03T12:23:39+00:00 03.11.2021.|Opšte vesti|