CSNIRS – Novi rok za predaju radova

/, CSNIRS/CSNIRS – Novi rok za predaju radova

CSNIRS – Novi rok za predaju radova

Drage koleginice i kolege,

Zbog aktuelne epidemiološke situacije rok za predaju studentskih radova se pomera za 25. februar do 21č.

Uputstvo za pisanje radova i uputstvo za predaju radova možete pronaći na kursu CSNIRS-a na Retikulumu. Molimo vas da se strogo pridržavate tehničkih uputstava jer radovi koji ne budu ispunjavali tehničke norme neće biti uzeti u razmatranje, kao ni radovi koji budu stigli nakon predviđenog roka.

Za sva dodatna pitanja i nedoumice možete kontaktirati CSNIRS putem mejl adrese, Fejsbuk stranice ili lično preko nekog od članova i volontera.

2022-01-19T10:50:26+00:00 19.01.2022.|Naslovna, CSNIRS|