Zakazana je sednica Nastavno-naučnog veća za 17.11.2022. godine

//Zakazana je sednica Nastavno-naučnog veća za 17.11.2022. godine

Zakazana je sednica Nastavno-naučnog veća za 17.11.2022. godine

Poštovani članovi Nastavno naučnog veća,

Obaveštavamo Vas da će se X (deseta) sednica Nastavno naučnog veća Medicinskog fakulteta u Beogradu održati uživo, u svečanoj sali Dekanata, u četvrtak 17.11.2022. godine, sa početkom u 13,00 časova.
Na zakazanoj sednici Nastavno naučnog veća vršiće se izbor članova Saveta Fakulteta iz reda nastavnika, tajnim glasanjem sa liste predloženih kandidata sa Katedri. Uslov za punovažno odlučivanje po ovoj tački dnevnog reda je da sednici Nastavno naučnog veća prisustvuje najmanje dve trećine ukupnog broja članova zbog čega vas molimo da neizostavno uzmete učešće u radu zakazane sednice. Napominjemo da član Nastavno naučnog veća ne može da imenuje zamenika koji bi umesto njega izvršio glasanje.
Dnevni red i materijal za zakazanu sednicu biće dostupni članovima Nastavno naučnog veća na Oblaku a materijal će biti ažuriran kako bude pristizao u Pravnu službu.

Stoga vas molimo da pratite izmene na Oblaku kako biste bili u toku sa objavljenim materijalom.

S poštovanjem,

MEDICINSKI FAKULTET
DEKAN
Prof.dr Lazar Davidović, s.r.

2022-11-24T15:40:23+00:00 09.11.2022.|Opšte vesti|