///Pristupno predavanja: dr Radomir Aničić, dr Lazar Nejković, dr Aleksandar Dmitrović i dr Radmila Sparić

Obavešavamo Vas da će kandidati prijavljeni na konkurs koji je raspisan dana 18.01.2023.godine u listu „Poslovi“ za izbor četiri nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Ginekologija i akušerstvo na Medicinskom fakultetu u Beogradu, održati pristupno predavanje u amfiteatru Klinike za ginekologiju i akušerstvo UKCS, dana 06.03.2023. godine sa početkom u 10 časova, i to:

1. Kandidat kl. ass dr Radomir Aničić sa temom:“Histeroskopsko lečenje endometrijalnog polipa“
  2. Kandidat kl. ass dr Lazar Nejković sa temom:“ Značaj limfnog čvora stražara u hiruškom lečenju karcinom endometrijuma“
  3. Kandidat kl. ass dr Aleksandar Dmitrović sa temom:“ Ultrasonografija dojke“
  4. Kandidat kl. ass dr Radmila Sparić sa temom: “ Miomektomija tokom carskog reza“

Komisija za ocenu pristupnog predavanja:

Prof dr Saša Kadija,
Prof dr Vladimir Pažin,