Pristupno predavanja: kl. ass dr Tanja Stojković, kl. ass dr Vladana Marković

///Pristupno predavanja: kl. ass dr Tanja Stojković, kl. ass dr Vladana Marković

Pristupno predavanja: kl. ass dr Tanja Stojković, kl. ass dr Vladana Marković

Obaveštavamo Vas da će se pristupna predavanja za kanditate prijavljene na konkurs objavljen u oglasnim novinama Poslovi 18.01.2023. za izbor u zvanje docenta na Katedri za neurologiju, Medicinskog Fakulteta u Beogradu, održati 05.04.2023. u 08.30 časova u slušaonici Klinike za neurologiju

Kanditat kl. ass dr Tanja Stojković održaće predavanje sa temom: „Multipla skleroza“
Kanditat kl. ass dr Vladana Marković održaće predavanje sa temom: „Akutni ishemijski moždani udar“

Članovi komisije
Prof dr Zorica Stević